
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вбудований "ALEXA-24" 24W 7000К (білий)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізне отвір | 145 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 7000 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча напруга | 160-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 180 мм * 32 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 338,92 ₴
