
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний на сонячній батареї-покажчик номеру будинку "OMNIA"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 0.1 Вт |
| Світловий потік | 4 лм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 0,8 Вт |
| Час зарядки | 4-6 ч. годину. |
| Час роботи від акумулятора | 12 годин годину. |
| Додатково | Вбудований датчик світла |
| Кількість в упаковці | 1шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Розміри (ДхШхВ) | 225мм*240мм |
| Термін служби, година | 50000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 288,27 ₴
