
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-10" 10W 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | Час зарядки - 4 - 6 ч. годину. |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч годину. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Розмір батареї - 175мм*260мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 160 мм * 50 мм |
| Термін служби, година | 50000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 114,48 ₴
