
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний "LION-400" 400W 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 400 Вт |
| Світловий потік | 34000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 560 мм * 610 мм * 94 мм |
| Термін служби, година | 50000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 8 988,20 ₴
