
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник садово-парковий на сонячній батареї "SIRIUS-2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 2 Вт |
| Світловий потік | 240 лм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 Вт |
| Додатково | Вбудований датчик руху |
| Кількість в упаковці | 1шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Розміри (ДхШхВ) | 115мм*205мм |
| Термін служби, година | 50000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 797,26 ₴
