
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа вінтажна світлодіодна (ретро) Filament led ORIGAMI-XL 8W E27 2200K Янтар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 8 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Максимальна колірна температура | 220 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 620 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 180мм*400мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Янтар |
- Ціна: 763,68 ₴
