
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник садово-парковий "KUKA-5" LED 5W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 409 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40w |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 75мм*100мм*272мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний,білий |
- Ціна: 282,90 ₴
