
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "EPSILON-24" 24W 6400K (білий)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 185 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 340 мм * 70 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 572,76 ₴
