
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний "EPSILON-36" 36W 6400K (білий)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 185 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 410 мм * 75 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 778,95 ₴
