
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор модульний LED "KAPLAN-45" 45W 4200K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | можливість використання додаткових кріплень |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 238 мм х 125 мм х 104 мм |
| Термін служби, година | 50000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 016,88 ₴
