
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Світлодіодна "REFLED-12" 12W 4200К R80 E27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 12 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм * 120мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 115° |
- Ціна: 122,04 ₴
