
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник сходовий LED "RUBY" 2W (з датчиком)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 2 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | вбудований мікрохвильовий датчик на 360° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 110 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 86 мм * 86 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
- Ціна: 153,32 ₴
