
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник аварійний LED "WENGER" 12W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 12 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 560 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 7000 К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 330 мм* 80 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Синій з білим |
- Ціна: 773,48 ₴
