
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Світлодіодна "SPECTRA" 3W E27 A60 (синя)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 3 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 102 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 69.5 мм*45 мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 270° |
| Колір | Синій |
- Ціна: 55,84 ₴
