
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вологозахищений LED 45W 6400K "IRMAK-45"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1560 мм * 43 мм * 23 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 484,64 ₴
