
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник ґрунтовий LED "ORBIT" на сонячній батареї
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 0.18 Вт |
| Світловий потік | 150 лм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 100.000 ч. |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Розміри (ДхШхВ) | 100мм * 340мм |
| Термін служби, година | 100000 час |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 136,29 ₴
