
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий "LIKYA-6" 6*5W
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 2х40 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм * 120 мм * 58мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 3 393,54 ₴
