
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінний "BELEN-18" 18W (білий)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 18 |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 580 мм * 68 мм * 75 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 1 596,09 ₴
