
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Світлодіодна "MIDI" 1.5W G4 12V DC 6400К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Цоколь | G4 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 110 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Робоча напруга | 12 V DC |
| Розміри (ДхШхВ) | 34мм*12мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 360° |
- Ціна: 30,99 ₴
