
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник LED 18W "TETRA-18" 6400К
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1135 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм * 70 мм * 27 мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 137,72 ₴
