
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник садово-парковий "SELVI"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 5.5 Вт |
| Світловий потік | 35 лм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 20 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Світять в обидві сторони |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 84мм * 170мм * 47мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 908,99 ₴
