
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінний "RODOS-3" 3W (білий)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Світловий потік | 170 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Потужність | 3 |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 55 мм * 80 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 976,96 ₴
