
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник ґрунтовий "MARS" на сонячній батареї
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 0.006 Вт |
| Світловий потік | 1.5 лм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Розміри (ДхШхВ) | 0116мм*405мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 188,35 ₴
