
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик FLEX
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 145мм*36мм*62мм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
- Ціна: 111,61 ₴
