
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер 150W "VEGA-150"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідний струм | 12 A |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 150 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 200мм * 57мм* 42мм |
- Ціна: 452,82 ₴
