
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтарик ручний "PUSKAS-3"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 45 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 7.2 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 0.9 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 210мм*100мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Жовтий, синій |
- Ціна: 234,98 ₴
