
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник садово-парковий "PERLE" біле світло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Світловий потік | 72 лм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 9.6 W |
| Врізне отвір | 58мм *31мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Робоча напруга | 220V - 240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 45мм*110мм |
| Термін служби, година | 50000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір | Хром |
- Ціна: 433,65 ₴
