
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник садово-парковий "DEFNE-1" Е27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 76мм* 405мм |
| Колір | білий + мат. хром |
| Цоколь | Е27 |
- Ціна: 492,58 ₴
