
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник садово-парковий "PALMIYE-1" Е27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 100 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150мм* 350мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 517,47 ₴
