
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник врізний "Galaksi-45" 45W 6400K
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 3150 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Врізне отвір | 595 мм * 595 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 11 мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 780,39 ₴
