
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Балка LED "SIGMA-4" 4W 6400K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 4 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 254 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою, стикуються між собою |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 282 мм * 30 мм |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
- Ціна: 131,29 ₴
