
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвічування дзеркал-картин LED "ANKA-12" 12W 4200K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Світловий потік | 850 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 550 мм * 185 мм * 52 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Хром |
- Ціна: 1 157,15 ₴
