
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний LED 12W "ZEYTIN"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 480 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Робоча напруга | 100-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 110 мм * 230 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 101° |
| Колір | чорний |
- Ціна: 491,38 ₴
