
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Світлодіодна "LED TUBE - 60" 9W 60cm T8 6400К
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 9 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 650 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм* 26мм |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 195° |
| Колір | Білий |
- Ціна: 86,37 ₴
