
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра LED "ETERNITY-30" 30W 4000K (хром)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | метал, кришталь |
| Робоча напруга | 180 - 260 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 800 мм * 400 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 4 020,28 ₴
