
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра LED "ORION" 30 W 4000K (хром)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Світловий потік | 2059 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність | 30 |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм * 180 мм |
| Термін служби, година | 30000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 2 798,06 ₴
