
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний "LASER" Е27 3D-ефект (круглий)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 3D-ефект; висота регулюється |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм* 250 мм* 1000 мм |
| Цоколь | Е27 |
- Ціна: 1 677,81 ₴
