

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний лінійний магістральний лінзований світильник з високим значенням рівня передачі кольору призначений для формування красивого освітлення в торгових залах з можливістю кріплення в лінію. Також світильник вільно з'єднується кутовим варіантом, що дозволяє не допускати прогалин у освітленні. Світильники доступні в декількох варіантах кольору, при цьому при фарбуванні в необхідний покупцеві колір ціна збільшується на 10%. Корпус із чистого алюмінію сприяє ідеальному охолодженню світлодіодів, що дає можливість надавати гарантію на світильники 36 місяців безперебійної роботи. Застосовані світлодіоди відповідають специфікації американського стандарту LM-80, який обмежує падіння світлового потоку за 30000 годин роботи не більше, ніж 12,5%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INFOTEL |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 90 Вт |
| Ступінь захисту IP | 42 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Світлова віддача | 113 лм/Вт |
| Світловий потік | 10190 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 64 мм |
| Термін служби, година | 50000 час |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 7 999,19 ₴
