
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний світильник-балка призначений для використання в ньому люмінісцентних ламп. Лампи у комплекті не йдуть. Дешевий, зручний у монтажі, дає багато світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 30 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Характеристики випромінювання | |
| Кут випромінювання світла | 340 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби, година | 20000 час |
| Тип харчування | Мережа |
- Ціна: 235,32 ₴
