



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний антимоскітний світильник незамінний на природі, дачі, рибалці, і особливо у сфері торгівлі при продажі продуктів харчування. Завдяки спеціальному спектру світіння притягує комарів, мух та мошок та знищує їх за допомогою спіралей натягнутих перед лампами. У комплекті йде ланцюг для підвісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 645 |
| Термін служби, година | 30000 час |
- Ціна: 1 103,15 ₴
