
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний лінійний магістральний світильник призначений для формування гарного освітлення у торгових залах з можливістю кріплення до лінії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 30 Вт |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для навчальних закладів, Для медичних установ, Для виставкових залів, Для торгових площ |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Світлова віддача | 90 лм/Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1200 |
| Термін служби, година | 30000 час |
- Ціна: 687,59 ₴
