


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний консольний світильник на сонячних батареях. Протягом дня заряджається, увечері автоматично вмикається і світить всю ніч. Має вбудований датчик руху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Матеріал корпусу | Дюралюміній |
| Потужність | 60 Вт |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення парковок, Для ЖКГ |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 63 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея, ємність | 12000 mAh |
| Батарея, напруга | 3.7 V |
| Час зарядки | 8 годину. |
| Час роботи від акумулятора | 15 годину. |
- Ціна: 2 787,27 ₴
