
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високопотужна світлодіодна лампа ТМ Євросвітло нейтрального світіння 4200К.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E40 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 600 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Молочний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби, година | 25000 час |
- Ціна: 378,28 ₴
