
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний світильник широко використовується в домашніх умовах, а також в офісах, магазинах, школах, лікарнях та на підприємствах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 1190 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світлова віддача | 75 лм/Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби, година | 25000 час |
- Ціна: 228,10 ₴
