


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісна стельова світлодіодна панель ТМ Євросвітло. Пряма заміна старих растрових люмінісцентних світильників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для освітлення робочого місця, Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світлова віддача | 83 лм/Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Час напрацювання на відмову | 30000 час |
- Ціна: 639,76 ₴
