




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова світлодіодна панель ТМ Євросвітло з світлом, що заливає. Пряма заміна старих растрових люмінісцентних світильників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 40 Вт |
| Світловий потік | 3360 лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 30000 час |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 600 |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Ширина | 600 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світлова віддача | 84 лм/Вт |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип освітлення | Світильник час |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
- Ціна: 677,85 ₴
