
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний лінійний світлодіодний світильник збільшеної потужності широко використовується в домашніх умовах, а також в офісах, магазинах, школах, лікарнях та на підприємствах. Має широкий кут світлового пучка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 52 Вт |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 1200 |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світлова віддача | 86 лм/Вт |
| Термін служби, година | 25000 час |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Колір корпусу | Білий А |
| Ширина | 61 мм |
- Ціна: 315,98 ₴
