



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красива стельова світлодіодна панель у формі рамки, що світиться. Завдяки високому співвідношенню Lm/W світить яскравіше, ніж традиційні світлодіодні стельові панелі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 30000 час |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 600 |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення робочого місця |
| Світлова віддача | 80 лм/Вт |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип освітлення | Світильник час |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 709,70 ₴
