
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник на сонячних батареях із датчиком руху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Потужність | 8 Вт |
| Світловий потік | 350 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Термін служби | 4 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 12 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Кут випромінювання світла | 180 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея, ємність | 1500 mAh |
| Батарея, напруга | 3.7 V |
| Час зарядки | 6 годину. |
| Час роботи від акумулятора | 10 годину. |
| Датчик день/ніч | Да |
| Мінімальна робоча температура | 40 град. |
| Радіус дії датч. руху | 6 м. |
- Ціна: 528,25 ₴
