



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник призначений для якісного висвітлення високих прольотів. Може використовуватись на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 150 Вт |
| Світловий потік | 15000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 112 см |
| Ширина | 345 см |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 30000 час |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник час |
| Застосування освітлення | Для освітлення робочого місця, Для освітлення високих робочих приміщень, Для ЖКГ |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
- Ціна: 2 535,65 ₴
